Potencjał nowego ekstraktu z konopi na otyłość

Opublikowane przez Katarzyna Kawecka w dniu

Z nowych badań przeprowadzonych przez ECS Brands wynika, że powstał ekstrakt z konopi który może być kluczem do zdrowej utraty wagi a także do kontroli wskaźnika masy. Firma promowała produkt umożliwiający utratę wagi u wszystkich badanych osób.

Potencjał nowego ekstraktu z konopi na otyłość, Narkus

Firma ECS Brands, wspierana przez Narodowy Instytut Zdrowia, podjęła próbę w losowym badaniu ludzi, podwójnie ślepym, kontrolowanym placebo środowisku za pomocą produktu o nazwie Nitro-V™ Whole-Plant Hemp-Organic Varin Oil lub w skrócie „Nitro-V ™”.

Przez wzgląd na niezliczoną ilość osób w USA, które zmagają się nadwagą lub otyłością a podejmuje walkę szukając zdrowego sposobu na odchudzanie. Założyciel i dyrektor generalnego ECS Brands, Arthura Jaffee, Nitro-V™ uważa, że może to być wielkim osiągnięciem w technologii odchudzania.

„Tak wielu ludzi zmaga się z większą wagą niż by sobie życzyli” – powiedział Jaffee. „Próbują dokonać zdrowych zmian, ale mogą nie widzieć oczekiwanych rezultatów. Nitro-V™ to milowy krok naprzód w przestrzeni, w której produkty mające na celu kontrolę apetytu często nie są wspierane naukowo lub uważane za bezpieczne. Jest to szybki i skuteczny suplement, który może pomóc w opanowaniu głodu i szybkim rozpoczęciu utraty wagi”. – Mówi.

Konopie sposób na odchudzanie

Nitro-V™ jest definiowany jako „rzadki” ekstrakt z konopi, który zgodnie z ogłoszeniem prasowym pozwolił uczestnikom wspomnianego badania obniżyć ich BMI o trzy punkty. Owy produkt lub placebo oczywiście w od danej grupy był podawany raz do dwóch razy dziennie. Efekty są zaskakujące dla wszystkich ponieważ wynik końcowy pokazał iż co niektóre osoby zżółciały do 10 kg w ciągu 90 dni, bez żadnych zmian w diecie lub ćwiczeniach, zgodnie z ogłoszeniem prasowym firmy. Na dobrą sprawę to utrata masy ciała była w pewien sposób doświadczana u „100 na 100 badanych”.

Po ujawnieniu wyników badań przez ECS Brands, jasno pokazuje, że spośród wszystkich uczestników badania 61 % doświadczyło zmniejszenia głodu, 40 % odczuwało mniejszy głód, a 52 % stwierdziło, że ich lęk się zmniejszył. Z kolei dla czystego porównania, tylko 64 procent uczestników grupie placebo oświadczyli, że mają tą samą wagę bądź nie zauważyli zmian.

W całym tym zamieszaniu firma ECS Brands, pokazuje, że olej konopny o pełnym spektrum z naturalnym THCV jest idealna do leczenia ludzi nawet z ciężkich otyłości. Co więcej, według komunikatu prasowego firma twierdzi, że jest „jedynym przemysłowym, sprawdzonym bezpiecznym źródłem wysokiego THCV; wszystkie inne źródła pochodzą z federalnie nielegalnej marihuany lub są syntetycznie modyfikowane bez dowodu bezpieczeństwa.”

Potencjał nowego ekstraktu z konopi na otyłość, Narkus

Okazuje się, że na dzień dzisiejszy popularnym pragnieniem stało się odchudzanie przy użyciu marihuany oraz konopi. Zwłaszcza, że według Centrów Kontroli i Zapobiegania Chorobom około 42,5% dorosłych powyżej 20 roku życia uważa się za otyłych, a 73,6% dorosłych twierdzi, że ma nadwagę.

Aczkolwiek Jaffee jest pewien, że produkt taki jak Nitro-V™ jest tym brakującym elementem, którego ludzie borykający się problemem odchudzania, mogli zrobić to skutecznie i zdrowo.

„Ci, którzy pracują nad zmniejszeniem masy ciała i poprawą ogólnego stanu zdrowia, szukają wszelkich korzyści, które mogą znaleźć, aby pomóc im w przestrzeganiu schematów ćwiczeń i odżywiania” – powiedział. „Dzięki wynikom tych badań uważamy, że Nitro-V ™ może być narzędziem, które pomoże wielu osobom uwolnić ich potencjał utraty wagi i poczuć się lepiej”.

Od lat próbowano udowodnić skuteczność THCV dokonując starań utraty wagi jak i do innych przykrych schorzeń. Wiele różnych firm podejmowało to ryzyko by dowieść , że jego właściwości są wysoce skuteczne w zmniejszaniu przekąsek dzięki jego wysokiej sile działania.

Nie jest tajemnicą, że THCV przynosi ogrom korzyści osobą cierpiącym na cukrzycę. Według Diabetes.co.uk THCV pomógł obniżyć i ustabilizować poziom glukozy we krwi i zwiększyć produkcję insuliny u osób z cukrzycą typu 2.

Bardzo popularne stała się informacja że THCV może także bardzo pomóc w leczeniu stresu i lęku, pomaga osobom cierpiącym na chorobę Parkinsona i może być również stosowany w leczeniu napadów padaczkowych.

Wysoki poziom THCV został odnaleziony w szczepach pochodzących z Afryki Południowej lub Afganistanu. A doszedł do tego American Journal of Botany po przeanalizowaniu 157 szczepów konopi.


0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


Copyright © Narkus.pl