Potencjał nowego ekstraktu z konopi na otyłość

Opublikowane przez Katarzyna Kawecka w dniu

Z nowych badań przeprowadzonych przez ECS Brands wynika, że powstał ekstrakt z konopi który może być kluczem do zdrowej utraty wagi a także do kontroli wskaźnika masy. Firma promowała produkt umożliwiający utratę wagi u wszystkich badanych osób.

Firma ECS Brands, wspierana przez Narodowy Instytut Zdrowia, podjęła próbę w losowym badaniu ludzi, podwójnie ślepym, kontrolowanym placebo środowisku za pomocą produktu o nazwie Nitro-V™ Whole-Plant Hemp-Organic Varin Oil lub w skrócie „Nitro-V ™”.

Przez wzgląd na niezliczoną ilość osób w USA, które zmagają się nadwagą lub otyłością a podejmuje walkę szukając zdrowego sposobu na odchudzanie. Założyciel i dyrektor generalnego ECS Brands, Arthura Jaffee, Nitro-V™ uważa, że może to być wielkim osiągnięciem w technologii odchudzania.

„Tak wielu ludzi zmaga się z większą wagą niż by sobie życzyli” – powiedział Jaffee. „Próbują dokonać zdrowych zmian, ale mogą nie widzieć oczekiwanych rezultatów. Nitro-V™ to milowy krok naprzód w przestrzeni, w której produkty mające na celu kontrolę apetytu często nie są wspierane naukowo lub uważane za bezpieczne. Jest to szybki i skuteczny suplement, który może pomóc w opanowaniu głodu i szybkim rozpoczęciu utraty wagi”. – Mówi.

Konopie sposób na odchudzanie

Nitro-V™ jest definiowany jako „rzadki” ekstrakt z konopi, który zgodnie z ogłoszeniem prasowym pozwolił uczestnikom wspomnianego badania obniżyć ich BMI o trzy punkty. Owy produkt lub placebo oczywiście w od danej grupy był podawany raz do dwóch razy dziennie. Efekty są zaskakujące dla wszystkich ponieważ wynik końcowy pokazał iż co niektóre osoby zżółciały do 10 kg w ciągu 90 dni, bez żadnych zmian w diecie lub ćwiczeniach, zgodnie z ogłoszeniem prasowym firmy. Na dobrą sprawę to utrata masy ciała była w pewien sposób doświadczana u „100 na 100 badanych”.

Po ujawnieniu wyników badań przez ECS Brands, jasno pokazuje, że spośród wszystkich uczestników badania 61 % doświadczyło zmniejszenia głodu, 40 % odczuwało mniejszy głód, a 52 % stwierdziło, że ich lęk się zmniejszył. Z kolei dla czystego porównania, tylko 64 procent uczestników grupie placebo oświadczyli, że mają tą samą wagę bądź nie zauważyli zmian.

W całym tym zamieszaniu firma ECS Brands, pokazuje, że olej konopny o pełnym spektrum z naturalnym THCV jest idealna do leczenia ludzi nawet z ciężkich otyłości. Co więcej, według komunikatu prasowego firma twierdzi, że jest „jedynym przemysłowym, sprawdzonym bezpiecznym źródłem wysokiego THCV; wszystkie inne źródła pochodzą z federalnie nielegalnej marihuany lub są syntetycznie modyfikowane bez dowodu bezpieczeństwa.”

Okazuje się, że na dzień dzisiejszy popularnym pragnieniem stało się odchudzanie przy użyciu marihuany oraz konopi. Zwłaszcza, że według Centrów Kontroli i Zapobiegania Chorobom około 42,5% dorosłych powyżej 20 roku życia uważa się za otyłych, a 73,6% dorosłych twierdzi, że ma nadwagę.

Aczkolwiek Jaffee jest pewien, że produkt taki jak Nitro-V™ jest tym brakującym elementem, którego ludzie borykający się problemem odchudzania, mogli zrobić to skutecznie i zdrowo.

„Ci, którzy pracują nad zmniejszeniem masy ciała i poprawą ogólnego stanu zdrowia, szukają wszelkich korzyści, które mogą znaleźć, aby pomóc im w przestrzeganiu schematów ćwiczeń i odżywiania” – powiedział. „Dzięki wynikom tych badań uważamy, że Nitro-V ™ może być narzędziem, które pomoże wielu osobom uwolnić ich potencjał utraty wagi i poczuć się lepiej”.

Od lat próbowano udowodnić skuteczność THCV dokonując starań utraty wagi jak i do innych przykrych schorzeń. Wiele różnych firm podejmowało to ryzyko by dowieść , że jego właściwości są wysoce skuteczne w zmniejszaniu przekąsek dzięki jego wysokiej sile działania.

Nie jest tajemnicą, że THCV przynosi ogrom korzyści osobą cierpiącym na cukrzycę. Według Diabetes.co.uk THCV pomógł obniżyć i ustabilizować poziom glukozy we krwi i zwiększyć produkcję insuliny u osób z cukrzycą typu 2.

Bardzo popularne stała się informacja że THCV może także bardzo pomóc w leczeniu stresu i lęku, pomaga osobom cierpiącym na chorobę Parkinsona i może być również stosowany w leczeniu napadów padaczkowych.

Wysoki poziom THCV został odnaleziony w szczepach pochodzących z Afryki Południowej lub Afganistanu. A doszedł do tego American Journal of Botany po przeanalizowaniu 157 szczepów konopi.


0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


tematy o marihuanie thc oraz konopi cbd na narkus
Copyright © Narkus.pl