Czy Warto Sięgać po Marihuanę Leczniczą?

Opublikowane przez Gonzo Lepke w dniu

Ciekawostką jest to, że jeśli otrzymujemy leki od lekarza to nie patrzymy na to czy szkodzą zdrowiu czy nie tylko je bierzemy. Jeśli jednak pojawi się marihuana medyczna to myślimy o tym, co to będzie jak zaczniemy to brać i czy przypadkiem nie ma to zbyt wielu efektów ubocznych. W przypadku medycznej marihuany można mówić o wielu pozytywnych skutkach, co powinno nas zachęcić do jej wybrania. W Polsce marihuana medyczna jest teraz leganie dostępna w aptekach.

Rekreacyjna nadal jest zabroniona. Na świecie bywa z tym bardzo różnie. W USA można w wielu stanach korzystać z marihuany rekreacyjnej i zdrowotnej. W Europie pod tym względem najlepiej jest w Holandii. Zainteresowanie tą naturalną substancją z roku na rok jest coraz większe i nie ma się, co dziwić. Dzisiaj nie jest łatwo znaleźć czegoś naturalnego, a marihuana medyczna właśnie się do tego zalicza. Warto spróbować jak będzie działać na ukojenie bólu czy na apetyt. W marihuanie znajdują się takie substancje psychoaktywne jak THC. Im większa ilość tym bardziej silna jest marihuana. Ta, która jest stosowana w medycynie jest o wiele słabsza od tej rekreacyjnej.

Na co jeszcze działa marihuana lecznicza?

Zwiększa apetyt u osób chorujących na AIDS. Powoduje zmniejszenie ilości ataków o osób chorych na padaczkę. Przy napięciach mięśni związanych ze stwardnieniem rozsianym również bardzo skutecznie pomaga. Według badań zmniejsza się rozwój nowotworów w naszym organizmie. Osoby chorujące na glejaka mózgu, ale również dla osób mających raka piersi czy jelita grubego widzą znaczącą poprawę swojego zdrowia.

Wykorzystujemy różne leki, dlatego by nie wykorzystać również marihuany? Nie bójmy się o uzależnienie, bo szanse na uzależnienie od marihuany leczniczej są podobne jak w przypadku innych leków. Co będzie lepsze na ból czy marihuana lecznicza czy narkotyk morfina? Zawsze trzeba wybierać coś, co z jednej strony będzie bardzo pozytywnie działać, a z drugiej strony ma jak najmniej efektów ubocznych, dlatego marihuana medyczna wygrywa.


0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


tematy o marihuanie thc oraz konopi cbd na narkus
Copyright © Narkus.pl