Co Robić a Czego Nie, Żeby Uratować Mokry Susz Marihuany

Opublikowane przez Katarzyna Kawecka w dniu

W obecnej sytuacji na rynku światowym, dokładnie mówiąc szał wzrastających cen, które mogą nas zupełnie przytłoczyć. Marihuana niestety również do nich należy, dlatego wiele osób kupujących ją oczekuje, że będzie dobrej jakości. Jednakże, zdarzają się przypadki kupienia zioła mokrego a nawet samodzielnego jej zmoczenia, co bywa bardzo kłopotliwe. Spożycie takiej marihuany jest jednak złym pomysłem, a dlaczego? Czytaj w poniższym artykule.

Powodów mokrej marihuany może być wiele, pierwszą jednak i najczęstszą to samodzielnie wrzucenie jej do wody a w zasadzie to przypadkowe wpadnięcie. Aczkolwiek to nie jedyna możliwa sytuacja, gdzie możesz doświadczyć mokrej marihuany może być tak, że kupisz mokry susz. Dzieje się tak ponieważ, hodowcy wykorzystują techniki mycia pąków po zbiorach, aby usunąć pozostałości po nawozach. Oczywiście to dobra wiadomość, gdyż wykonywanie tego procesu pozwala na uzyskiwanie lepszego smaku.

Tak zwane procesy, suszenie i peklowanie na same te słowo powinny dawać nam gwarancję kupowania konopi gotowej do spożycia. Lecz, często tak nie jest. Czasami podczas utwardzania poziom wilgotności pozostaje zbyt wysoki, co skutkuje lekko wilgotnymi konopiami.

Jak szybko rozpoznać czy marihuana, którą kupujesz jest mokra? Wystarczy, że zgnieciesz ją w palcach i jeżeli zobaczysz, że się do nich przykleja, jest to jedynie oznaka potencjalnie silnego pąka. Jeżeli jednak zobaczysz, że się ewidentnie zgniata, marihuana jest mokra!

Jeśli będziesz kiedyś w takiej sytuacji nie wpadaj w panikę, mokra marihuana w dalszym ciągu nadaje się do użytku, ale nim ją zapalisz musisz ja najpierw wysuszyć. Ale, mim przejdziemy do jej suszenia przedstawimy co może się stać jak zapalisz mokrą marihuanę.

Problem z paleniem – jest jednym z pierwszych oznak palenia mokrej marihuany, gdyż trudniej jest cieszyć się odurzającym hajem. Dla jasności, wilgotne konopie nie zmniejszają zawartości THC, a jedynie znacznie trudniej jest spalić pąki. W zasadzie jedynie co możesz stracić, to dużo nerwów próbując odpalić mokrego jointa.

Mokra znaczy cięższa – kupowanie mokrej marihuany świadczy o jednym, przepłaciłeś! Kupując konopie musimy zwracać uwagę na sprzedającego ponieważ często wykorzystują tą metodę by obciążyć susz dodatkową wagą. Mokra marihuana jest cięższa niż jej suszony odpowiednik. Zanim wyschniesz 3,5 grama, może ważyć około 2 gramy!

Większa tendencja na pleśń – mokre konopie są świetną pożywką dla pleśni i bakterii. Zapewne wszyscy zdajemy sobie sprawę z powodów, dla których tak ważne są procesy suszenia i utwardzania. Niestety, palenie marihuany zainfekowaną pleśnią niesie za sobą wiele skutków ubocznych, choćby takie jak problemy z oddychaniem, bóle głowy, a nawet zapalenie płuc.

Utrapienie podczas mielenia – Jak, ktoś z was już kiedyś próbował mielić mokrą konopie, wie z czym się to je. Natomiast, jeżeli ty jeszcze tego nie wiesz wygląda to tak, materiał zostaje zaplątany w młynek i niezwykle trudno go zmielić na mniejsze cząstki. Ale, to nie wszystko próba zapalenia jointa a, gdy marihuana nie jest odpowiednio zmielona, również jest mało przyjemna.

Okrutny smak w ustach – osoby palące ,więcej niż raz w życiu zapewne poznały tan okropny smak, jeżeli jednak ty nie doświadczyłeś palenia nieutwardzonej marihuany możesz się spodziewać bardzo nie przyjemnego smaku co więcej, wystarczy sobie wyobrazić palenie wody z dymem. Pomimo, że profil terpenowy jest nienaruszony.

Zatem poznaliśmy jak wygląda sytuacja z mokrą marihuaną i to, że lepiej jej nie używać. Pytanie więc co teraz, kiedy już ją mamy? Bez obaw są metody na usunięcie wilgoci z marihuany i dzisiaj jedną z nich wam po krótko opiszemy, gdyż jest najmniej problemowa i kosztowna. Jedyne na co należy się przygotować to cierpliwość, jeżeli chcesz osiągnąć zamierzony cel i cieszyć się zdrowym hajem.

Ryż to cała filozofia i wszystko, czego będziemy potrzebować.

Ziarna ryżu znane są ze zdolności pochłaniania wilgoci chyba przez każdego ze mną włącznie. Kiedyś upuściłem telefon do wody i szukając na internecie jak odprowadzić wodę z telefonu natknąłem się właśnie na informacje o ryżu. Dlatego jednym ze sposobem suszenia marihuany jest właśnie ryż mało problemów a ryż jest tani i praktycznie każdy posiada go w domu. Wystarczy że włożysz i cierpliwie poczekasz kilka dni.

Często słyszy się o mikrofalówce, lecz unikaj tej metody nie zalecamy jej praktykować pomimo, że wydaję się łatwa i szybka, ale niestety najprawdopodobniej zniszczy swoją marihuanę.

Wystawianie na światło to kolejny zły wybór, umieszczenie konopi pod silnym oświetleniem lub światłem słonecznym szybko je wysuszy. To prawda, ale otrzymasz wyjątkowo kruche pąki.


0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


tematy o marihuanie thc oraz konopi cbd na narkus
Copyright © Narkus.pl