Zbyt Duża Ilość THC

Opublikowane przez Gonzo Lepke w dniu

Marihuana medyczna jest bardzo popularna, ale wiele osób boi się uzależnienia od THC. Jest to substancja znajdująca się w medycznej marihuanie w mniejsze ilości niż w marihuanie rekreacyjnej. To, dlatego szanse na to, że przedawkujemy tę ilość THC są o wiele mniejsze. Oczywiście wszystko jest zależne od tego, jaka ilość tabletek, czopków czy suszu jest przez nas zażywana. We wszystkim trzeba zachować umiar, dlatego najlepiej taką terapią prowadzić pod okiem specjalistów.

Podczas przeprowadzania badań wykryto, że niektóre osoby przedawkowały THC. W tym przypadku przedawkowanie oznacza zatrucie organizmu, a zatem trzeba uważać na ilość, jaką się podaje. Szanse na przedawkowanie w przypadku reakcyjnej marihuany są o wiele większe. Specjaliści od marihuany wskazują ze lecznica odmiana zawiera tylko 19% THC, czyli nie jest to ilość bardzo duża.

Specjalna odmiana konopi do leków

Warto nadmienić pewną różnicę w marihuanie leczniczej i rekreacyjnej. W tym pierwszym przypadku stawia się na odmianę konopi Indica, która nie jest aż taka psychoaktywna, czyli bardziej powoduje ukojenie bólu, jakie mamy. Nie powoduje rozbudzenia, halucynacji czy dobrego humoru. Marihuana rekreacyjna to Sativa i właśnie tutaj takie efekty występują. Na przykładzie naturalnej marihuany w formie leków widać, że ze wszystkim trzeba uważać, bo można to przedawkować, a zatem trzeba będzie zgłosić się do lekarza, który będzie w stanie dobrać nam taką marihuanę leczniczą, jaka w naszym przypadku będzie najbardziej skuteczna.

Wtedy będzie można na swoim organizmie w bezpieczny sposób przetestować działanie marihuany. Czy będzie działać? Na jednych działa, a na innych nie, dlatego trzeba to już teraz sprawdzić. Dane z całego świata jasno mówią, że to działa na większość osób przyjmujących stosowną dawkę. Nie może być to dawka zbyt duża, ale nie może być też zbyt mała. Dzisiaj marihuana medyczna jest w Polsce całkowicie legalna, co powoduje, że coraz więcej osób po nią sięga i sprawdza jej wszystkie właściwości.

Jeśli chciał byś się dowiedzieć specjalistycznych informacji o THC, czyli Tetrahydrocannabinolu, to polecamy artykuł: Czym Jest Tetrahydrocannabinol, Czyli THC?


0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


tematy o marihuanie thc oraz konopi cbd na narkus
Copyright © Narkus.pl