Uprawa Marihuany Outdoor i Indoor

Opublikowane przez Gonzo Lepke w dniu

Różnica jest jedna, ale zasadnicza – w Outdoor uprawia się konopie na dworze i potrzeba stosować nasiona marihuany do upraw poza domem, natomiast w Indoor uprawia się je w domu i należy stosować nasiona do upraw domowych. W po­szczególnych częściach na stronie blog.growers.pl podane są dal­sze informacje o tym, co hodowcy i rolnicy robią z kiełkami w jednym oraz drugim systemie uprawy.

Uprawa Marihuany Outdoor i Indoor, Narkus

Informacje w Internecie o Uprawie Konopi Indyjskich

Rolnicy przeważnie szukają informacji o uprawie w Internecie. Jest wiele forów zagranicznych i polskich, gdzie bardziej doświadczeni adepci upraw podpowiadają, w jaki sposób należy postępować na każdym kroku.

Rolnicy często zakładają internetowe dzienniki upraw, gdzie opisują każdą czynność, jaką wykonują, wstawiają zdjęcia, a inni z chęcią im pomagają.

Korzystanie z pomocy internetowych społeczności ma także inne zalety. Poza pomocą bezpośrednią, rolnicy mają dostęp do najświeższych materiałów, nowych technik upra­wy, a doświadczeni hodowcy, pisząc swoje artykuły, za­wsze umieszczają je na stronach internetowych.

Z polskojęzycznych forów poświęconych tematyce upraw do najważniejszych zaliczymy na pewno growenter.com. Forum ma serwer w Holandii i działa legalnie. Są tam udostępniane artykuły dotyczące zmian w uprawie, a także różne ciekawostki.

Należy pamiętać że jak na razie uprawa marihuany w Polsce jest zabroniona. Ale miejmy nadzieję że to się zmieni jak najszybciej i nikt nie będzie ścigany za dwa lub trzy krzaczki na własny użytek. Życzymy tego wszystkie użytkownikom marihuany.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Copyright © Narkus.pl