Uprawa Marihuany Outdoor i Indoor

Opublikowane przez Gonzo Lepke w dniu

Różnica jest jedna, ale zasadnicza – w Outdoor uprawia się konopie na dworze i potrzeba stosować nasiona marihuany do upraw poza domem, natomiast w Indoor uprawia się je w domu i należy stosować nasiona do upraw domowych. W po­szczególnych częściach na stronie blog.growers.pl podane są dal­sze informacje o tym, co hodowcy i rolnicy robią z kiełkami w jednym oraz drugim systemie uprawy.

Informacje w Internecie o Uprawie Konopi Indyjskich

Rolnicy przeważnie szukają informacji o uprawie w Internecie. Jest wiele forów zagranicznych i polskich, gdzie bardziej doświadczeni adepci upraw podpowiadają, w jaki sposób należy postępować na każdym kroku.

Rolnicy często zakładają internetowe dzienniki upraw, gdzie opisują każdą czynność, jaką wykonują, wstawiają zdjęcia, a inni z chęcią im pomagają.

Korzystanie z pomocy internetowych społeczności ma także inne zalety. Poza pomocą bezpośrednią, rolnicy mają dostęp do najświeższych materiałów, nowych technik upra­wy, a doświadczeni hodowcy, pisząc swoje artykuły, za­wsze umieszczają je na stronach internetowych.

Z polskojęzycznych forów poświęconych tematyce upraw do najważniejszych zaliczymy na pewno growenter.com. Forum ma serwer w Holandii i działa legalnie. Są tam udostępniane artykuły dotyczące zmian w uprawie, a także różne ciekawostki.

Należy pamiętać że jak na razie uprawa marihuany w Polsce jest zabroniona. Ale miejmy nadzieję że to się zmieni jak najszybciej i nikt nie będzie ścigany za dwa lub trzy krzaczki na własny użytek. Życzymy tego wszystkie użytkownikom marihuany.


0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


tematy o marihuanie thc oraz konopi cbd na narkus
Copyright © Narkus.pl