Nasiona Marihuany Super Silver Haze, Recenzja Odmiany

Opublikowane przez Gonzo Lepke w dniu

Super Silver Haze należy do tych genialnych odmian konopi indyjskich, którą wszyscy kochają. Zdobywca wielu nagród.

Super Silver Haze to potwór wśród odmian cannabis. Jest to wielokrotnie nagradzana potęga, uważana za jedną z najlepszych odmian marihuany. Jest to pierwsza roślina z rodziny Haze, która oferuje bezkompromisowe, pełne doświadczenie skumulowane w szybko rosnącej, wydajnej i kompaktowej roślinie. Mocny, selektywny proces hodowlany pozwolił na połączenie dużych plonów, obiecującej wielkości i optymalnego czasu kwitnienia. Wszystko to doprowadziło do powstania odmiany, która jest obecnie opłacalną opcją komercyjną, a także doskonałym wyborem dla koneserów i osób poszukujących wyjątkowego palenia.

Super Silver Haze jest dzieckiem trzech bardzo renomowanych odmian – Skunk, Northern Lights i Haze. Wszystkie trzy odmiany należą do legendarnych i posiadają w linii niezliczoną ilość innych odmian. Jest to świadectwo jakości i niesamowitego dziedzictwa Super Silver Haze. To sprawia, że bardzo łatwo można zrozumieć dlaczego Super Silver Haze posiada tak niesamowite cechy i dlaczego jest tak popularna.

Smak i zapach Super Silver Haze można opisać jednym prostym słowem: pycha! Odmiana ma ostry i owocowy aromat oraz smak, który przypomina nieco miks brzoskwiń i śmietany. Gładkie palenie, bez niepotrzebnego posmaku. Jest to prawdziwa uczta i oczywisty faworyt wielu koneserów.

Efekty Super Silver Haze są potężne. Świetnie sprawdzą się o poranku, kiedy potrzebujesz odrobiny dodatkowej energii lub gdy potrzebujesz skupienia i motywacji, aby wykonać konkretną pracę. To naprawdę świetne palenie i istnieje niewiele sytuacji, w których się nie sprawdzi. Ze względu na mocne działanie umysłowe, Super Silver Haze idealnie sprawdzi się w leczeniu stresu, stanów lękowych i stwardnienia rozsianego. Jest dobrze przystosowana do odciążania użytkowników od codziennego stresu i poczucia nieszczęścia. Ma niewielkie działania zmniejszające ból ze względu na swoje dziedzictwo, ale nie jest to powód dla którego sięga po nią większość użytkowników. Powoduje jedynie drobne uczucia cielesne.

Wszystkie trzy odmiany z których powstała Super Silver Haze są potężnymi legendami, dlatego radzimy wszystkim nowicjuszom, aby postępowali z nią z optymistyczną ostrożnością. Jeśli podchodzisz do odmiany powoli, nie powinieneś w ogóle odczuć żadnego przytłoczenia i będziesz w stanie cieszyć się tym co ma do zaoferowania w pełni – nie ma potrzeby do obaw, ale jak zawsze powtarzamy, zawsze możesz zapalić więcej, ale nie możesz już zapalić mniej – po fakcie.

Ze względu na to, iż Super Silver Haze jest cudowną odmianą, Hodowcy pomyśleli żeby użyć jej w innych szczepach konopi. Na bazie Super Silver Haze powstało wiele doskonałej jakości odmiany i każda z nich wykazuje mocne i wspaniałe cechy swojego rodzica. Są to między innymi: Super Silver Haze w wersji z autofloweringiem, szybko działająca i mocna odmiana, która zabierze cię w podróż w głąb twojego umysłu; Amnesia Haze XL, przeróbka i doskonalsza wersja popularnej Amnesia Haze, którą cechuje mocno psychodeliczne doświadczenie; White Widow Haze, która szczyci się podwójną mocą dzięki skrzyżowaniu z White Widow; i wreszcie Power Plant XL Autoflowering, odmiana automatyczna, która ma równie silne fizyczne jak i umysłowe działanie. Mamy nadzieję, że wszystko to daje ci dobre wyobrażenie jak potężna jest Super Silver Haze.

W miarę jak proces wzrostu Super Silver Haze postępuje, srebrzyste trichomy wędrują przez roślinę sprawiając wrażenie pokrytego śniegiem lasu co daje również pomysł na to skąd wzięła się jej nazwa; jest ona cudem i uciechą wielu hodowców. Nadaje się do upraw indoor jak i outdoor. Dobrze prosperuje zarówno w glebie jak i w hydroponice. Czas kwitnienia indoor zazwyczaj wynosi 8-10 tygodni. Na półkuli północnej outdoor rozkwita pod koniec października oraz pod koniec kwietnia na półkuli południowej. Ze względu na ostry aromat, Super Silver Haze często wymaga przeciwśrodków i dobrze rozplanowanej wentylacji, gdy rośnie indoor. Wydajność plonów wynosi do 550 g/m2 indoor oraz +550 g/roślina outdoor.

Jak widać, odmiana ta jest prawdziwym potworem, absolutną bestią. Zasiliła wiele nowych odmian i zdobyła wiele nagród w High Times Cannabis Cup w 1997, 1998 i 1999 roku. Jest to złożona hybryda, która ma naprawdę wiele do zaoferowania. Jej cudowne cechy zadowolą wszystkich bez względu na poziom doświadczenia, zarówno palaczy jak i hodowców. My nie możemy powstrzymać się od polecania jej i śpiewania pieśni na jej cześć.


0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


tematy o marihuanie thc oraz konopi cbd na narkus
Copyright © Narkus.pl