Jak zrobić mleko THC

Opublikowane przez Katarzyna Kawecka w dniu

Czy marihuana i gotowanie jej jest właściwym połączeniem? Ależ oczywiście możesz w ten sposób uzyskać coś nowego i tym samym fajnego. Z całą pewnością łączysz miłość do jedzenia z miłością do korzystania z marihuany. Więc, jeżeli interesuje cię kreatywne wykorzystanie swojego materiału w kuchni możesz skorzystać z przepisu poniżej na zrobienia mleko z konopi indyjskich – pyszny smakołyk, który można pić samodzielnie, jako część koktajlu mlecznego lub użyć jako część większy przepis na gotowanie.

Czy pomysł na koktajl mleczny z konopiami jest tym czego szukasz? Cóż, najpierw spróbuj i sprawdź, gdyż do tego wystarczy że przygotujesz kilko rzeczy. A mianowicie będziesz potrzebować – Mleko pełnotłuste, Konopie indyjskie, Sito i gaza.

Wszystko warto dokładnie zaplanować i przemyśleć od twojej tolerancji dlatego bardzo ważne jest przygotowanie odpowiedniej ilości składników. Przeważnie wykorzystywane są proporcje 0,5-1 g na 1/4 litra mleka. Chyba że uznasz, że dla ciebie proporcje są niewłaściwe możesz podwyższyć na 1/4 litra.

Uwaga! Mleko wykorzystywane do tego celu musi być koniecznie pełnotłuste. Tłuszcz jest wskazany by prawidłowo przeprowadzić związanie kannabinoidów z konopi w mleku. Wybór mleka o niskiej zawartości tłuszczu będzie znacznie mniej wydajny.

– Pierwsza czynnością którą musisz zrobić to zmiel konopie na drobny proszek. Im drobniej go zmielisz, tym lepiej zaparzy mleko.

–  Wlej wymierzone wcześniej mleko do garnka i nastaw na średnim ogniu, aby zaczęło się gotować, ale nie wrzeć.

–  Dodaj marihuanę do mleka i wszystko dokładnie wymieszaj.

– Tak przygotowana mieszanka musi stać na wolnym ogniu przez kolejną godzinę, mieszając od czasu do czasu. – Pamiętaj, aby uważnie go obserwować, aby upewnić się, że się nie wykipi.Po godzinie wyłącz ogrzewanie i pozwól, aby mieszanka mleczna ostygła. Bardzo istotne jest by mieszanka była gotowana przez wyznaczony czas , aby zapewnić dekarboksylację konopi i pełne związanie się z mlekiem. Bez tego procesu, związki zawarte w konopiach nie aktywują się w pełni – ciepło jest wymagane, aby THC i inne kannabinoidy wykonały swoją pracę. Możesz dowiedzieć się więcej o dekarboksylacji i dlaczego jest ona tak ważna w naszym dogłębnym wyjaśnieniu.

Na koniec przecedź miksturę przez sito i gazę do hermetycznego pojemnika. To usunie materię roślinną i pozostawi Ci trochę gotowego do użycia mleka z konopi!

I jak? Proste prawda? Podczas tego procesu najważniejsze jest żeby tak przygotowane mleko konopne było w lodówce i używać go przed pierwotną datą ważności mleka. Tak przygotowane mleko możesz wykorzystać do przygotowania wielu innych smakołyków, do maczania w nich ciasteczek lub po prostu do wykorzystania jako orzeźwiający.

Cannamilk jakie odmiany?

By wykonać takie mleko wystarczy, że masz własne kwiaty które otrzymałeś podczas produkcji konopi. Wiedz, że możesz samemu wykonać także mleko CBD. Możesz albo stworzyć własne ekstrakty, aby dodać je do mieszanki, albo po prostu wlać bez węglone kwiaty do garnka z mlekiem.

Poniżej będziesz miał możliwość poznania szczepu najbardziej polecanych do własnej produkcji mleka konopnego. Wymienione odmiany mają do zaoferowania różne profile Terpenów i Kannabinoidów, więc nie należy się obawiać gdyż karzy zainteresowany znajdzie coś dla siebie.

White Widow Dobrze znana odmiana miłośnikom konopi, przez wzgląd oczywiści swoich właściwości psychotropowego uderzenia mleka. Jej poziom THC wynoszący 19% i wysoki poziom mircenu wywołują upalający fizyczny haj, który jest idealny na wieczorny relaks. Smakuje idealnie dodając je do herbaty czy gorącej czekolady na zimowe noce.

Green Gelato wyróżnia duża ilość THC na poziomie 26%. Przy wyborze tej odmiany należy wziąć pod uwagę, że ta potężna dama pokarze na co ją stać. Doprowadzi twoje ciało do długotrwałego i intensywnego doświadczeni. Wysoki poziom limonenu dodaje burzy jasności umysłu i spokoju.

Wykorzystanie resztek z młynka

Do tego celu potrzebujesz tylko i wyłącznie trzech przedmiotów – brudny młynek, garnek, mleko

Nie musisz znać się na gotowaniu wystarczy, że uruchomisz w sobie kreatywność i trochę twórczości wewnętrznej podczas tego procesu. To co wystarczy zrobić to wlać odrobinę mleka do przygotowanego wcześniej garnka, zagotuj je, wrzuć młynek do środka i pozwól mu się delikatnie gotować. Musisz się skupić i pilnować by mleko z zawartością młynka nie doprowadzić do ostrego wrzenia, ponieważ spowoduje to zbyt szybkie odparowanie wody w środku oraz rozpuścić młynek. Grunt osiągnięcia sukcesu to utrzymać wszystko pod kontrolą.

Jeżeli chcesz osiągnąć najkorzystniejszy wynik swojej pracy, utrzymaj młynek w mleku 20 minut na delikatnym wrzeniu. Pozwolisz w ten sposób oczyścić sobie młynek, ale nie tylko ponieważ pomoże to w dekarboksylacji i rozpuszczeniu THC w mleku, zapewniając zoptymalizowaną wydajność.

Pamiętaj, zrobisz co zechcesz ze swoją marihuaną, ale wybranie tej alternatywy pozwoli Ci na dokładne wyczyszczenie młynka oraz na picie mleka z THC. Z uwagi, że kąpiel wykonywana była w mleku nie zapomnij j wypłukać młynka w ciepłej wodzie.


0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


tematy o marihuanie thc oraz konopi cbd na narkus
Copyright © Narkus.pl